4F, Coccodrillo i Guess najemcami Ptak Outlet

Autor: pr 13 kwietnia 2016 10:30

W ostatnim okresie Ptak Outet wzbogacił się o nowych najemców. W lutym swój salon o powierzchni 212 m kw. otworzyła marka odzieży sportowej 4F. W kwietniu nastąpiło otwarcie 65 m kw. salonu z odzieżą dla dzieci Coccodrillo. Z kolei amerykański koncern odzieżowy Guess, wprowadzi się do obiektu w czerwcu i zajmie powierzchnię 357 m kw.

Ptak Outlet to największe w Polsce centrum wyprzedażowe o zasięgu międzynarodowym, powierzchni handlowej najmu 33 000 m kw., docelowo z ofertą 140 salonów polskich i międzynarodowych marek i 1500 miejscami parkingowymi.

Ptak Outlet zlokalizowany jest w Rzgowie, 10km od Łodzi i 140km od Warszawy, przy drodze krajowej nr 1 i zbiegu autostrady A1 oraz drogi ekspresowej S8. Oferta handlowa obejmuje obecnie marki takie jak: Baldinini, Calvin Klein, Ecco, Hogl, Lacoste, Pepe Jeans i Tommy Hilfiger. Obiekt stanowi część jedynego w Europie Miasta Mody – kompleksu wystawienniczo-handlowego Ptak Fashion City, na które składają się: Ptak Outlet, Ptak Expo, Ptak Moda oraz Centrum Handlu Ptak.

Za komercjalizację obiektu odpowiada międzynarodowa agencja doradcza Savills.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10724

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane