PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

4MOVE - izotonik słodzony stewią i w nowej butelce

Autor: produkty 29 maja 2012 10:11

4MOVE - izotonik słodzony stewią i w nowej butelce

Wprowadzenie stewii do wszystkich pięciu smaków izotoników 4MOVE stało się okazją do przeprowadzenia kilku istotnych zmian w składzie napojów. W recepturach znacznie zmniejszono udział cukru i glukozy, a dla jeszcze efektywniejszego nawodnienia organizmu po wysiłku fizycznym wzbogacono je o magnez, potas, wapń i sód. Dodatkową porcję energii dostarczają zmęczonemu organizmowi zawarte w napojach węglowodany.

Nowa receptura to jednak nie jedyna zmiana, jaką w ostatnim czasie przeszły napoje 4MOVE. Izotonik zmienił swoje portfolio wprowadzając dwie nowości. Obecnie oferowany jest w pięciu smakach: blueberry (niebieski), lemon (żółty), lime&mint (zielony), grape (fioletowy - nowość) i zero proc. o smaku grejpfrutowym (biały - nowość). Wszystkie smaki sprzedawane są w nowych butelkach.

Stewia jest innowacyjną substancją słodzącą naturalnego pochodzenia. Pozyskuje się ją z pochodzącej z Ameryki Południowej, ale uprawianej obecnie w wielu rejonach świata rośliny Stevia rebaudiana, która ze względu na wysoką zawartość związków słodzących, charakteryzujących się bardzo niską w stosunku do tradycyjnego cukru kalorycznością, używana jest do słodzenia napojów i potraw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11109

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane