REKLAMA
REKLAMA

60 chętnych na jedno miejsce pracy w IKEA Lublin

Autor: wyborcza.pl 15 października 2016 10:38

Ponad 60 chętnych osób na jedno miejsce. Aż tak duże jest zainteresowanie najważniejszymi stanowiskami pracy w sklepie IKEA, który powstanie w Lublinie - podaje lublin.wyborcza.pl.

REKLAMA

Wkrótce prace przy budowie sklepu IKEA w Lublinie ruszą pełną parą. Na razie na działce przy al. Spółdzielczości Pracy trwają prace ziemne. Natomiast na 25 października zaplanowano wmurowanie kamienia węgielnego.

Natomiast na przełomie sierpnia i września rozpoczęła się rekrutacja do sklepu. Pierwsze osoby już znalazły zatrudnienie. Zrekrutowana jest już pierwsza linia menadżerów. 

Jak pisze wyborcza.pl, zainteresowanie pracą w lubelskim sklepie jest bardzo duże. Zebrano około 1,5 tysiąca zgłoszeń z rynku na 23 stanowiska menadżerskie. 

Rekrutacja na pozostałe stanowiska w sklepie ma się rozpocząć wkrótce. Stanie się to najprawdopodobniej już po wmurowaniu kamienia węgielnego pod budowę. To m.in. sprzedawcy, kasjerzy czy pracownicy w dziale gastronomii. Osoby zatrudnione na najniższych stanowiskach będą zarabiały minimalną stawkę, która wynosi 15 zł za godzinę pracy brutto. Im wyższe stanowisko, tym ta kwota będzie większa.

Więcej na wyborcza.pl

  • Paweł 2016-10-17 14:00:33

    Nie wiem o czym ty piszesz. W Lublinie przedsiębiorcy mają problem z pozyskaniem pracowników, więc biorą z Ukrainy.

    Stadion, Basen, CSK, lotnisko - świetne inwestycje. Ze wszystkich korzystam! Nie wszystko co jest dla mieszkańców musi się zwracać w sensie ekonomicznym. popatrz na korzyści społeczne!!!

  • antek 2016-10-15 20:47:14

    lublin miasto inspiracji hahaha, prseznacza się miliony na inwestycje typu stadion ktore nigdy się nie zwrócą a pracy brak...

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA