REKLAMA
REKLAMA

85. Bricomarche został otwarty w Brzesku

Autor: dlahandlu.pl 14 września 2012 09:38

12 września 2012 r. w Brzesku (woj. małopolskie) otwarto 85. supermarket typu „dom i ogród" Bricomarché w Polsce.

REKLAMA
Ponad 1536m2 powierzchni sprzedaży nowego supermarketu podzielone jest na cztery główne działy: budowanie, dekoracja, majsterkowanie oraz ogród, w których klienci mogą znaleźć 23.000 produktów. Przy sklepie znajdują się również wiaty na produkty z działu budowlanego i ogród o powierzchni ponad 900m2 oraz ogród zewnętrzny o powierzchni ponad 700 m2.

Klientom Bricomarché w Brzesku oferowane są także dodatkowe usługi takie jak na przykład cięcie drewna, obszywanie firan, pomoc w załadunku i transporcie zakupionych towarów, sprzedaż w systemie ratalnym oraz doradztwo w zakresie wyposażenia domu i pielęgnacji ogrodu. Obok sklepu znajduje się darmowy parking na 78 samochodów.
W nowym sklepie zatrudnienie znalazło 30 osób. 

Grupa Muszkieterów jest zrzeszeniem ponad 200 niezależnych polskich przedsiębiorców, zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród" Bricomarché.
Sieć handlowa Grupy Muszkieterów licząca obecnie 172 supermarkety Intermarché oraz 85 sklepów Bricomarché jest pod względem obrotów największą grupą franczyzową w Polsce w segmencie supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród". W 2011 r. jej obroty przekroczyły 4,2 mld zł. Rozwojem obu sieci kieruje spółka ITM Polska.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12554

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA