Abra otwiera franczyzowy sklep w Nysie

Autor: www.dlahandlu.pl/pr 26 września 2011 10:37

1 października otwarty zostanie w Nysie drugi sklep franczyzowy działający pod szyldem Abra sklepy meblowe. Pierwsza placówka franczyzowa Abry funkcjonuje od czerwca w Oświęcimiu i z powodzeniem realizuje założone plany sprzedażowe. Kolejne otwarcie będzie miało miejsce w Łowiczu.

Powierzchnia nowego sklepu w Nysie wynosi 500 mkw. Nowa Abra mieści się przy ul. Grodkowskiej 46, w sąsiedztwie sklepów: Jysk, Media Expert, PSB Mrówka, Ruck Zuck i Komfort. Placówka prowadzona będzie przez państwo Agnieszkę i Antoniego Korzec z Nysy.

- Franczyzobiorcy naszej sieci otrzymują wsparcie, które umożliwia uzyskanie przewagi konkurencyjnej. Franczyzobiorca oferuje klientom pełną ofertę produktową Abry w atrakcyjnych cenach oraz gwarantuje szybką realizację zamówienia - podkreśla Dorota Placzyńska, menadżer ds. rozwoju sieci. Ponadto bierzemy na siebie koszty budowania renomy marki, co stanowi znaczny wydatek z budżetu i niejednokrotnie stanowi barierę wejścia na rynek - wyjaśnia.

Program partnerski Abry to odpowiedź na istniejące zapotrzebowanie na sklepy meblowe w miastach poniżej 50 tys. mieszkańców. Dotychczasowa działalność Abry skupiała się przede wszystkim na prowadzeniu sklepów pod własnym szyldem, w dużych miastach. Wprowadzając możliwość otwierania placówek handlowych opartych na systemie franczyzowym, spółka zamierza podbić rynek mniejszych miejscowości, w których dostrzega duży potencjał rozwoju.


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12438

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane