ACTEEUM Central Europe

Property News 15 kwietnia 2013 14:29

Do tej pory H&M otworzył w naszym kraju 108 salonów w galeriach handlowych. Jak poinformowała Ewa Jarzemska z biura prasowego H&M w Polsce, w planach są kolejne otwarcia. Najnowszy sklep H&M otwarty zostanie 30. kwietnia w Galerii Hermes w Skarżysku Kamiennej.

Jak dowiedział się portal Propertynews.pl, sklep w Galerii Hermes będzie miał blisko 1200 mkw. powierzchni handlowej, na której zaprezentowana zostanie najnowsza letnia kolekcja tej marki.

- Polska jest zdecydowanie jednym z najdynamiczniej rozwijających się krajów dla naszej firmy . Naszym globalnym celem jest otwieranie 10-15 proc. nowych sklepów co roku. W tym roku będziemy oscylować wokół 15 proc. - dodaje Ewa Jarzemska.

Od 2. maja w salonach H&M dostępna będzie kolekcja letnia, której twarzą została światowej sławy piosenkarka i aktorka - Beyonce. - W kolekcji klienci będą mogli znaleźć zarówno kostiumy kąpielowe, jak i letnie sukienki, topy i ubrania na plażę, a także letnie dodatki - informuje Ewa Jarzemska. - Dla młodzieży przygotowaliśmy kolekcję H&M loves music w żywych, letnich kolorach, z tropikalnymi nadrukami, przywodzącymi na myśl egzotyczne plaże - zapowiada przedstawicielka firmy.


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11170

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane