REKLAMA
REKLAMA

Agnieszka Pyzanowicz-Francke dyrektorem Galerii Katowice

Autor: www.dlahandlu.pl 13 maja 2013 10:44

Agnieszka Pyzanowicz-Francke objęła stanowisko dyrektora Galerii Katowickiej, inwestycji realizowanej przez NEINVER Polska. Jednym z pierwszych zadań nowej dyrektor jest organizacja procesu przejmowania lokali przez 250 najemców nowego obiektu.

REKLAMA
Center manager Galerii Katowickiej odpowiedzialna będzie m.in. za codzienne funkcjonowanie centrum handlowego, rozwój biznesowy obiektu, współpracę z najemcami oraz koordynację pracy zespołu galerii. - Razem z dworcem kolejowym i autobusowym Galeria Katowicka tworzy jeden z największych zintegrowanych centrów komunikacyjnych w Europie. Kierowanie od początku takim projektem stanowi szczególne wyzwanie, zwłaszcza, że urodziłam się i mieszkam w centrum Katowic - mówi Agnieszka Pyzanowicz-Francke. - Obecnie przygotowujemy się do wprowadzenia 250 najemców. Pierwszych klientów przyjmiemy już we wrześniu - dodaje.

 

Agnieszka Pyzanowicz-Francke pracowała m.in. w Inter Ikea Center Polska gdzie prowadziła Park Handlowy Janki pod Warszawą oraz Park Handlowy Bielany we Wrocławiu. Pracowała również w Apsys Management Poland, gdzie związana była z CH Sosnowiec, CH ‘3 Stawy' oraz CH „Tulipan" w Łodzi.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA