REKLAMA
REKLAMA

Aldik w Krasnymstawie ruszył po modernizacji

Autor: dlahandlu.pl 17 sierpnia 2015 10:47

13 sierpnia został otwarty po modernizacji supermarket Aldik przy ul. Okrzei 12 w Krasnymstawie.

REKLAMA

Obiekt handlowy został przebudowany i dostosowany do najnowocześniejszych standardów sprzedaży.

W ladach tradycyjnych obok szerokiej gamy mięsa, wędlin, serów i wyrobów ciastkarni aldik, pojawił się grill oraz przetwory rybne i garmażerka. Przysklepowa piekarnia w zrealizowana w nowoczesnej formie gwarantuje bogatą ofertę świeżego pieczywa. Dzięki optymalizacji powierzchni sali sprzedaży oraz dedykowanym strefom produktowym możliwe jest lepsze wyeksponowanie produktów spożywczych i non food jak również asortymentu sezonowego i promocyjnego.

W pierwszej połowie roku 2015 skonsolidowane obroty działającej w Polsce sieci sklepów Aldik, kontrolowanej przez spółkę Aldik Nova, wzrosły o 19,4 proc. w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku i osiągnęły poziom 21,6 miliona euro bez VAT.

Do sieci należy obecnie 27 placówek w Polsce, z czego 1 została uruchomiona w II kw. 2015 roku. Zgodnie z wcześniejszymi planami firma chciała zamknąć rok 2014 liczbą 32 sklepów, a 2017 rok liczbą 70 placówek w Polsce. Od lutego 2012 roku, gdy firma kupiła sieć Alidk Nova przybyło 6 sklepów z szyldem Aldik.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA