REKLAMA
REKLAMA

Aldik wchodzi do Warszawy

Autor: targowek.info, www.dlahandlu.pl 18 grudnia 2013 11:44

Aldik wchodzi do Warszawy

Lubelska sieć supermarketów Aldik najprawdopodobniej otworzy wkrótce pierwszy sklep w stolicy. Według portalu targowek.info placówka powstanie w pawilonie po hipermarkecie Tesco przy ulicy Kondratowicza.

REKLAMA

Sieć Aldik nie komentuje tych doniesień, jednak na swojej stronie internetowej zamieściła ogłoszenie ws pracy w Warszawie. Poszukiwani są: sprzedawcy, zastępca kierownika sklepu oraz robotnicy magazynowi.

Aldik to sieć ponad 20 supermarketów spożywczo-przemysłowych działająca na terenie Polski południowo-wschodniej. Aldik Nova jest częścią litewskiej Grupy Maxima, która zarządza przedsiębiorstwami sprzedaży detalicznej na Litwie, Łotwie, w Estonii, Bułgarii i Polsce. Prezesem sieci jest Valkeris Żydrunas.

  • Aldik 2014-01-13 19:49:11

    Pracuję w lubelskim Aldiku, płaca 1300 na rękę (żenada), ciekawe ile w Warszawie zapłacą?. Grupa Maxima tylko tak ładnie brzmi, nic się nie zmieniło po zmianie właściciela, co z tego że ma sklepy na świecie i jest bardzo dużą grupą- my jesteśmy tylko punktem nic nie znaczącym dla właściciela. Żadnego polepszenia warunków pracy, po prostu wstyd i tyle.Te same kierowniczki i stary tok myślenia.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA