REKLAMA
REKLAMA

Allegro wchodzi w zakupy grupowe

Autor: dlahandlu.pl 22 lutego 2011 09:35

Allegro wchodzi na rynek zakupów grupowych i uruchamia serwis Citeam.pl. Platforma ma przyciągnąć użytkowników bogatą ofertą atrakcyjnych usług, a sprzedawców najniższą prowizją.

REKLAMA


Z zakupów grupowych
skorzystało już 3,2 mln Polaków, jak wynika z badań PBI. Liczba ta może znacznie wzrosnąć wraz ze startem Citeam.pl. Grupa Allegro skupia 12,5 mln użytkowników, którzy stanowią potencjalną grupę klientów nowego serwisu. - Zdecydowaliśmy się na uruchomienie Citeam.pl, ponieważ dysponujemy zapleczem i możliwościami, przy pomocy których chcemy powalczyć o pozycję lidera w tym sektorze e-commerce w Polsce - mówi Marta Krauze z serwisu Citeam.pl. - Użytkownikom gwarantujemy bardzo atrakcyjne oferty, a usługodawcom najniższą na rynku prowizję w wysokości 10 proc. i natychmiastowe wypłaty - dodaje.

Początkowo, za pośrednictwem Citeam.pl będzie można skorzystać ze zniżek na zakupy w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Trójmieście i Katowicach. Dla tych miast zostały uruchomione indywidualne strony. Citeam.pl zapowiada również szybkie poszerzenie oferty o okazje dedykowane dla kolejnych lokalizacji. Poza tym, w serwisie można znaleźć bogatą listę bonów, które można zrealizować w całym kraju.

Citeam.pl sprzedaje kupony na zakupy z faktyczną zniżką w wysokości co najmniej 50 proc., które można wykorzystać m.in. w restauracjach, salonach urody, SPA, klubach fitness, siłowniach czy nawet kwiaciarniach. Za jego pośrednictwem będzie można zarezerwować weekend w romantycznym pensjonacie, wybrać się na paintball, karting, squasha, a nawet poznać techniki latania czy nurkowania, i to wszystko z bardzo wysokim rabatem.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA