PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Allegro wprowadza niższe stawki za promocje oferty

Autor: dlahandlu.pl/pr 1 lutego 2011 10:11

Od 9 lutego Allegro wprowadza nowe, obniżone stawki za promocje i opcje dodatkowe w serwisie. Sprzedający będą mogli wpływać na efektywność swojej oferty wybierając najskuteczniejszy sposób promocji po cenach znacznie niższych niż dotychczas. Nowy cennik uwzględni również specyfikę sprzedaży w poszczególnych kategoriach.

Aktualnie w niektórych kategoriach korzystanie z opcji dodatkowych może być mało opłacalne, ponieważ cena przedmiotu bywa niższa od opłaty za promowanie. W związku z tym obniżeniu ulegną nie tylko ceny opcji dodatkowych, ale jednocześnie nowy cennik zostanie zróżnicowany w zależności od kategorii. Znacznemu obniżeniu ulegną przede wszystkim opłaty za promocję na stronach kategorii oraz na stronie głównej Allegro. Opcja Kup teraz! będzie bezpłatna w całym Allegro.

- Przede wszystkim zależy nam na stworzeniu atrakcyjnej oferty dla skutecznych sprzedających - mówi Jakub Maruszczak, manager ds. rozwoju kategorii Allegro - Dzięki obniżeniu opłat za promocje i opcje dodatkowe sprzedający zyskają tańszą i skuteczną reklamę swoich aukcji, a kupujący szybciej znajdą interesującą ofertę. Zmiany, które planujemy są znaczące : w ośmiu kategoriach stanieje wyróżnienie, w kolejnych trzech miniaturka będzie darmowa, a w następnych pięciu kategoriach jej koszt wyniesie jedynie 0,05 zł. W większości kategorii podświetlenie będzie kosztować tylko 3 zł - dodaje Maruszczak.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11536

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane