REKLAMA
REKLAMA

Allegro wynajmuje magazyny pod Warszawą

Autor: www.dlahandlu.pl 12 lipca 2016 12:21

Grupa Allegro wynajmuje powierzchnie w Prologis Park Błonie. Na mocy podpisanej umowy wynajęto 22 000 mkw. powierzchni magazynowej oraz powierzchni przeznaczonej na biuro, z czego blisko 9000 mkw powierzchni dystrybucyjnej Allegro Group zajmie w 2017 roku.

REKLAMA

PNP Paribas Real Estate Poland, działając jako wyłączny agent Allegro Group, reprezentował klienta w procesie poszukiwań oraz negocjacji umowy najmu powierzchni magazynowej i biurowej

- Dynamika rozwoju rynku e-commerce jest coraz większa, co przekłada się na konieczność szybszego realizowania projektów dla głównych graczy w sektorze. Sfinalizowanie transakcji dla Allegro wymagało od nas dużej dyscypliny ze względu na napięty harmonogram – mówi Katarzyna Pyś-Fabiańczyk, Dyrektor, Dział Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, Europa Środkowo-Wschodnia, BNP Paribas Real Estate Poland.

Prologis Park Błonie to centrum dystrybucyjne składające się z siedmiu budynków oferujące 152 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i biurowej. Park posiada strategiczną lokalizację, w odległości 25 kilometrów na zachód od centrum Warszawy, co umożliwia dystrybucję towarów w samej Warszawie, jak i całej aglomeracji. Obiekt leży przy drodze E30, łączącej Europę Zachodnią i Wschodnią, zaledwie kilka kilometrów od węzła Grodzisk Mazowiecki na autostradzie A2.

  • dave 2016-07-12 17:32:48

    Sami wyniszczają swoich klientów (setki małych firm sprzedających na Allegro) mając przewagę w postaci statystyk co najlepiej się sprzedaje oraz reklamując na każdym kroku swój sklep pomiędzy ofertami innych sprzedajacych

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12704

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA