PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Alma Market z nowym dyrektorem handlowym. Doświadczenie zdobywał w Metro Group

Autor: dlahandlu.pl 13 stycznia 2016 11:13

Alma Market z nowym dyrektorem handlowym. Doświadczenie zdobywał w Metro Group Na zdj. Maciej Wojciechowicz, dyrektor handlowy Almy, fot. Alma

Od stycznia 2016 r. stanowisko dyrektora handlowego Alma Market objął Maciej Wojciechowicz. Do jego obowiązków należy realizacja nowej strategii sprzedaży w nowoczesnych i tradycyjnych kanałach dystrybucji.

Maciej Wojciechowicz jest absolwentem London School of Economics. Swoje doświadczenie w handlu detalicznym zaczął zdobywać już w 16 roku życia. Jako nastolatek sprzedawał artykuły spożywcze u swojego dziadka w Anglii. Maciej Wojciechowicz w trakcie swojej kariery zawodowej współpracował z największymi, międzynarodowymi sieciami handlowymi. Ostatnio w Grupie Metro (Makro, Saturn, Media Markt), przy wsparciu firmy Bain & Co tworzył i wdrażał strategię zarządzania kategoriami produktów w sklepach działających na obszarze Niemiec, Czech Ukrainy i Rosji. Jako członek zarządu i dyrektor handlowy odpowiadał za sprzedaż w B&Q w Chinach. Przez kilka lat pełnił funkcję prezesa na Europę Wschodnią spółki Kingfisher, właściciela sieci sklepów Castorama. Jest także założycielem sklepu internetowego megastore.pl z elementami wyposażenia domu i ogrodu, obecnie funkcjonującego jako Nexterio.pl.

W Almie Maciej Wojciechowicz odpowiada za proces sprzedaży, operacje logistyczne oraz działania marketingowe.

Delikatesy Alma to sieć 48 sklepów zlokalizowanych w największych polskich miastach. W sumie powierzchnia sklepów spółki wzrosła do 106 tys. m kw. Firma sprzedaje towar również online przez www.alma24.pl, który obejmuje 17 aglomeracji w Polsce. Asortyment sieci obejmuje ponad 60 tysięcy produktów, w tym ponad 3 tysiące pochodzących z importu własnego.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Bill 2016-09-28 20:04:43

    Położył firmę!!!!! INWESTORZY UCIEKAĆ!!!!! Zapisać nazwisko i sprzedawać akcje ja tylko się pojawi!!! Wszędzie gdzie się pojawia to kładzie firmy....na zlecenie????

  • IT 2016-09-26 11:06:52

    Wojciechowicz ???? Najbardziej niekompetentny Dyrektor z jakim miałem do czynienia... na spotkaniach zamiast o handlu rozmawia o pijanej zonie.... przykre.... jakim cudem ktoś go zatrudnił?!

  • krakus 2016-09-23 16:56:37

    W Almie nowy dyrektor już po trzech miesiącach dorobił się ksywki - Maciuś Pierdolewicz. Jest to bardzo dobre określenie dla tego super mitomana - nawet taki sprytny facet jak Mazgaj dał się na jego pieprzenie nabrać. Szkoda firmy, którą Pierdolewicz w 8 miesięcy rozłożył.

ZOBACZ WSZYSTKIE (8)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11419

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane