REKLAMA
REKLAMA

Alma w Dekadzie Kraków ruszy 12 września

Autor: dlahandlu.pl 9 maja 2012 09:28

Obecnie trwają prace wykończeniowe Galerii DEKADA w Krakowie. Otwarcie obiektu zaplanowano na 12 września 2012 r. Za komercjalizację galerii odpowiada BOIG Property Consulting.

REKLAMA

DEKADA Kraków będzie szóstym obiektem należącym do sieci galerii handlowych budowanych przez spółkę Dekada Realty. Na powierzchni najmu 3 400 mkw. zlokalizowanych zostanie 16 lokali, a galeria dysponować będzie parkingiem na 100 miejsc. Obecnie trwają prace wykończeniowe obiektu.
- Konstrukcja obiektu jest już ukończona, wykonane zostały już płyty posadzkowe i ścianki murowane, elewacja budynku zrealizowana jest w 90%. - mówi Aleksander Walczak, prezes Dekada Realty - Obecnie trwają prace przy wykonywaniu instalacji elektrycznych i sanitarnych. Równocześnie realizowane są prace ziemne tj. niwelacja terenu, budowa dróg wewnętrznych i przebudowa wjazdu - dodaje Aleksander Walczak.
Obiekt jest już w większości skomercjalizowany. Głównymi najemcami galerii będą : delikatesy Alma, drogeria Rossmann, Pepco oraz Apteka Centrum Zdrowia.
DEKADA Kraków to obiekt powstający przy ul. Stojałowskiego, niedaleko autostrady A4. 
DEKADA to sieć galerii i centrów handlowych typu convenience. Na rynku polskim marka obecna jest od 2009 roku. Do Grupy DEKADA należą centra już otwarte w takich miastach jak: Sieradz, Skierniewice i Myślenice. W najbliższej przyszłości uruchomione zostaną także obiekty w Żyrardowie (16 maja 2012), Olsztynie (15 czerwca 2012), Krakowie (wrzesień 2012), Malborku, Rypinie i Nowym Targu. 

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA