REKLAMA
REKLAMA

Alma w Dekadzie Kraków zostanie otwarta 12 września

Autor: dlahandlu.pl 7 września 2012 11:02

Trwają ostatnie przygotowania do otwarcia Galerii DEKADA w Krakowie. Otwarcie obiektu o powierzchni 3400 mkw. zaplanowano na 12 września 2012 r. Za komercjalizację DEKADY Kraków odpowiada BOIG Property Consulting.

REKLAMA
DEKADA Kraków będzie szóstym obiektem należącym do sieci galerii handlowych budowanych przez spółkę Dekada Realty. Na powierzchni najmu 3 400 mkw. zlokalizowanych zostanie 16 lokali, a galeria dysponować będzie parkingiem na 100 miejsc.
- Ostatnie prace przy budowie szóstej Dekady w Polsce powoli dobiegają końca. Do wykonania pozostały jedynie drobne prace korekcyjne, demontaż ogrodzenia obiektu i uprzątnięcie terenu budowy. Wszyscy najemcy odebrali już swoje lokale i zamontowali logotypy, a na półkach sklepowych powoli pojawia się już towar - mówi Aleksander Walczak, prezes Dekada Realty. - Oprócz popularnego w tym regionie operatora spożywczego, drogerii, atrakcyjnego cenowo salonu odzieżowo-przemysłowego i apteki, w Dekadzie Kraków znajdą się także punkty usługowe - dodaje Aleksander Walczak.
Wśród najemców obiektu znajdą się m.in.: delikatesy Alma, drogeria Rossmann, Pepco, Apteka Centrum Zdrowia, salonik prasowy Presso i Pralnia Laguna.
DEKADA Kraków to obiekt powstający przy ul. Stojałowskiego, niedaleko autostrady A4.

DEKADA to sieć galerii i centrów handlowych typu convenience. Na rynku polskim marka obecna jest od 2009 roku. Do Grupy DEKADA należą centra już otwarte w takich miastach jak: Sieradz, Skierniewice, Myślenice, Żyrardów i Olsztyn. W najbliższej przyszłości uruchomione zostaną także obiekty w Krakowie (wrzesień 2012), Malborku, Rypinie i Nowym Targu. 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4341

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA