REKLAMA
REKLAMA

AlmiDecor rusza z e-sklepem w modelu revenue share

Autor: dlahandlu.pl 13 maja 2013 09:47

Produkty AlmiDecor - sklep z wyposażeniem wnętrz, uruchomił serwis internetowy.almi-decor.com. Za technologię oraz kompleksową obsługę sprzedaży online w e-sklepie odpowiedzialni są specjaliści Grupy Unity. Projekt realizowany jest w modelu revenue sharing, gdzie część odpowiedzialności za sukces sklepu spoczywa na firmie wdrożeniowej.

REKLAMA
W praktyce oznacza to, że wynagrodzenie dostawcy uzależnione jest od realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych. W ramach współpracy, Grupa Unity odpowiedzialna jest m.in. za media planning, pozycjonowanie serwisów w wyszukiwarkach, obsługę email marketingu czy obsługę kampanii płatnych w mediach internetowych. Po stronie AlmiDecor jako właściciela sklepu, pozostaje zarządzanie katalogiem produktów, kształtowanie polityki cenowej i promocji oraz obsługa klienta internetowego (wysyłka zamówień, fakturowanie, obsługa zwrotów i reklamacji). 

 - Rozwój każdego biznesu wiąże się dziś z obecnością w wielu kanałach sprzedaży, stąd nasza decyzja, by połączyć działania sklepów stacjonarnych z wersją sklepu online - wyjaśnia Dana Zeidler, PR Manager z firmy ADe Line SA, będącej właścicielem marki AlmiDecor.

Sklep jest zintegrowany z wdrożonym wcześniej systemem ERP Microsoft Dynamics Navision.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA