REKLAMA
REKLAMA

Altero, Media Expert i Krakowski Kredens wchodzą do Galerii Jurowieckiej

Property News 2 kwietnia 2015 13:20

Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus, jako inwestor i zarazem główny wykonawca, realizuje w Białymstoku przy ul. Jurowieckiej budowę obiektu usługowo-handlowego Galeria Jurowiecka z hotelem oraz infrastrukturą towarzyszącą. Otwarcie zaplanowano w październiku 2015 r.

REKLAMA

Jak informuje inwestor, prace przy budowie Galerii przebiegają zgodnie z założeniami. Budynek został podłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej i wodno-kanalizacyjnej. Na ukończeniu są prace związane z elewacjami. Rozpoczęto prace wykończeniowe części wspólnych budynku, które zakończą się na początku sierpnia. Na przełomie sierpnia i września zakończone zostaną prace związane zagospodarowaniem terenu wokół Galerii oraz budową kładki nad rzeką Białą pomiędzy centrum przesiadkowym przy Al. Piłsudskiego, a terenem Galerii. 


W kwietniu swoje prace wykończeniowe rozpoczynają pierwsi najemcy. Ich prace powinny zakończyć się z końcem września, tak aby całość obiektu była gotowa do otwarcia w październiku.

Otwarcie hotelu marki Ibis Styles dla gości planowane jest na koniec bieżącego roku.

Trwają też roboty związane z budową ulicy Jurowieckiej w Białymstoku, które rozpoczęły się 16 marca. Zakończenie i zgłoszenie do odbioru technicznego przewidziane jest do 30 czerwca bieżącego roku.

Do grona najemców Galerii Jurowieckiej dołączają też kolejne marki. Pierwszy punkt w mieście otworzy na powierzchni 450 mkw. sklep obuwniczy Altero, a także Fitness Calypso, który zajmie powierzchnię 1300 mkw. Oferta z branży RTV AGD będzie dostępna w salonie Media Expert (1000 mkw.). Także Krakowski Kredens będzie pierwszym sklepem tej sieci w Białymstoku.

W sumie w obiekcie znajdzie się około 120 punktów handlowych i usługowych, w tym kino i food court. Trwają negocjacje z najemcami na ostatnie powierzchnie.

Galeria Jurowiecka to śródmiejska galeria handlowo- rozrywkowa powstająca u zbiegu Al. Piłsudskiego, ul. Sienkiewicza i Jurowieckiej w Białymstoku. Obiekt jest złożony z części handlowo-rozrywkowej o powierzchni 25 000 mkw. oraz trzygwiazdkowego hotelu Ibis Styles.

Obiekt zaprojektowała firma Bulak Projekt. Za komercjalizację Galerii S w Siedlcach oraz Galerii Jurowieckiej w Białymstoku odpowiada firma ASPENN.

  • adam 2015-04-07 11:37:08

    Panie redaktorze pomylić Media Expert z Media Marktem, to nie kryminał... nie trzeba usuwać komentarzy zwracających uwagę na błąd. wolność słowa...

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12967

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA