REKLAMA
REKLAMA

Amazon sprzedał centrum logistyczne w Bielanach Wrocławskich za 70 mln euro

Property News 23 lutego 2016 11:52

Amazon sprzedał centrum logistyczne w Bielanach Wrocławskich za 70 mln euro Magazyn Amazona w Bielanach Wrocławskich

Firma Amazon sprzedała za około 70 mln euro pierwsze centrum logistyczne na terenie Polski. To obiekt w Bielanach Wrocławskich.

REKLAMA

Kupującym jest firma GLL Real Estate Partners.

- Zobowiązaliśmy się do utworzenia długofalowych miejsc pracy w Polsce i ta transakcja nie zmienia naszego zaangażowania w prowadzenie działalności w polskim rynku. W naszej historii przeprowadziliśmy wiele tego rodzaju transakcji na całym świecie, zwłaszcza, że są one standardem, w sektorze w którym prowadzimy działalność – Marzena Więckowska, rzecznik prasowy, Amazon Polska.

Działania operacyjne Amazon w Polsce opierają się na sieci trzech centrów logistycznych zajmujących w sumie powierzchnię niemal 300 tys. metrów kwadratowych. Do chwili obecnej firma utworzyła w polskich centrach logistycznych ponad 4,5 tys. stałych miejsc pracy i nadal prowadzi rekrutację.

GLL Real Estate Partners na terenie Polski posiada m.in. projekty biurowe Green Day, Kazimierz Office Center, Liberty Corner, Marynarska Point II, Griffin House oraz Renaissance. Firma zarządza łącznie aktywami o wartości ponad 5 mld euro.

  • Kombinator 2016-02-24 14:33:43

    Opodatkować...

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12287

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA