REKLAMA
REKLAMA

Anna Sierpińska, po 20 latach pracy, odeszła z Jeronimo Martins Polska

Autor: dlahandlu.pl 14 września 2015 14:29

Anna Sierpińska, po 20 latach pracy, odeszła z Jeronimo Martins Polska fot. Żelazna Studio

Od kwietnia 2015 roku Anna Sierpińska nie jest pracownikiem Jeronimo Martins Polska. W czerwcu ub.r. Anna Sierpińska przestała być dyrektorem personalnym i członkiem zarządu firmy.

REKLAMA

Anna Sierpińska była dyrektorem marketingu JMP od 2000 roku. Pięć lat później została dyrektorem do spraw komunikacji i PR. W 2011 roku weszła do zarządu Jeronimo Martins i awansowała na dyrektora do spraw personalnych. Z firmą związana była od 1995 roku. Od początku współtworzyła CSR firmy.

Od lutego br. dyrektorem personalnym JMP jest Jarosław Sobczyk, który w kwietniu br. wszedł także do zarządu firmy jako członek zarządu spółki. Wcześniej Jarosław Sobczyk był członkiem zarządu Mars Polska i Masterfoods Polska.

Obecnie zarząd firmy tworzą Pedro De Castro Soares Dos Santos - prezes, Pedro Pereira Da Silva - członek zarządu, Eduardo De Sousa Brito - członek zarządu, Tomasz Suchański - członek zarządu, Nuno Sereno - członek zarządu oraz Jarosław Sobczyk - członek zarządu.

 • Kolega Oli 2015-09-15 22:53:06

  Panie Dawidzie, każdy medal ma dwie strony. Młodzi po prostu powinni to dostrzegać. Rzetelna praca, jak najbardziej. Wypruwanie sobie żył (za co i tak nikt nie zapłaci), to już patologia. Młodzi powinni umieć zadbać o siebie i złapać work-life balance.

  Pracodawca i pracownik są sobie potrzebni, tylko razem mogą się rozwijać i osiągać sukcesy. Dobrze jeśli jest pomiędzy nimi harmonia ... i nie chodzi mi bynajmniej o akordeon :)

 • Dawid 2015-09-15 14:04:09

  Bardzo lekkomyslna i sfrustrowana rada dla młodych pracowników...to mentalnośc z komuny jeszcze. Pracodawcva = twój wróg...! KUŁAK !!! oj, rece opadają Pani Olo !

 • Dawid 2015-09-15 14:02:09

  ale Murzyn chyba nieźle zarobił....? przez te lata...?

ZOBACZ WSZYSTKIE (5)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12365

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA