REKLAMA
REKLAMA

Apteka Cosmedica z nową lokalizacją w Warszawie

Autor: pr 4 maja 2016 10:29

Nowa apteka Cosmedica licząca ponad 135 mkw. powierzchni powstała nieopodal stacji metra Wierzbno, przy ulicy Naruszewicza 30.

REKLAMA

Format Cosmedica obecny jest już w 18 miastach Polski. Wyróżnikiem marki mają być fachowe doradztwo i duży wybór dermokosmetyków uznanych firm. 

- Wiemy jak ważna dla wielu osób jest rozmowa z farmaceutą, możliwość skorzystania z jego wiedzy i doświadczenia, dlatego tak dużą wagę przykładamy do tego właśnie zakresu naszej działalności – podkreśla Tomasz Raducha, dyrektor operacyjny grupy Cosmedica. – Nasi specjaliści są przygotowani, by otoczyć klientów kompleksową opieką – podkreśla.

Cosmedica w 50 placówkach na terenie całego kraju proponuje ponad 24 000 produktów. W każdej z aptek jest ich około 6 500. Oprócz leków, Cosmedica oferuje asortyment dla mamy i dziecka, suplementy diety, akcesoria sportowe, a ostatnio również produkty ziołowe, kosmetyki naturalne, czy soczewki kontaktowe.

  • mgr 2016-05-30 14:16:47

    Korzystam z apteki i drogerii w innej siedzibie, na ulicy Terespolskiej w Warszawie przynajmniej raz w tygodniu, jeżeli nic nie kupuję, sprawdzam, czy są jakieś nowe promocje, produkty itp. Apteka: jeżeli nie było akurat możliwości zakupienia produktu, zaraz padała propozycja zamówienia i dostępności na drugi dzień i dla mnie zawsze personel był słowny. Personel jest kompetentny i kulturalny. Jeżeli produkt preznaczony jest np. na tzw. wstydliwe potrzeby lub przypadłości, sprawa jest załatwiana dyskretnie. Drogeria: według mnie same "plusy", począwszy od przejrzystości regałów, czystości, kompetencji personelu, a skończywszy na ekspozycji towarów.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA