REKLAMA
REKLAMA

Arena.pl chce mieć 3-5 proc. rynku e-commerce

Autor: pr 14 listopada 2016 13:56

Notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Arena.pl S.A., właściciel platformy zakupowej Arena.pl, od startu wypracowała prawie milion złotych przychodów ze sprzedaży. Platforma działa od lutego 2016 roku.

REKLAMA

Obecnie priorytetem jest zebranie doświadczeń rynkowych, ale mimo to skumulowany przychód ze sprzedaży wynosi obecnie 977 645,72 zł. W trzecim kwartale Spółka koncentruje się na pozyskaniu wyselekcjonowanych sprzedawców i zwiększeniu jakościowej oferty produktowej.

Użytkownicy serwisu Arena.pk dokonując transakcji zbierają punkty, które mogą być w przyszłości wymienione m.in. na akcje spółki. Większościowy pakiet akcji w Arena.pl posiada pośrednio LMB Capital - fundusz należący do Banku SGB, zrzeszającego polskie banki spółdzielcze.

Głównym graczem na polskim rynku e-commerce jest Allegro z udziałem na poziomie ponad 90%. Arena.pl uważa, że ma szanse, aby zagospodarować 3-5% tego rynku w perspektywie kilkunastu miesięcy.

 

 

 

 

 

  • Dawid 2016-11-15 14:04:39

    Szanowni Państwo - trochę przyzwoitości i prawdy. Spółka Arena Sp.z o.o. operator arena.pl wypracowała zgodnie z opublikowanymi sprawozdaniami 0 (!) zł przychodów. Pokazana w artykule kwota ok 1 mln zł dotyczy spółki Arena.pl S.A., spółki matki. Jeśli jestem w błędzie proszę o informację ze strony Arena Sp.z o.o.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12538

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA