REKLAMA
REKLAMA

Armatura bezdotykowa obniża koszty funkcjonowania centrów handlowych

Autor: dlahandlu.pl/pr 29 grudnia 2010 12:35

Najwięksi deweloperzy i inwestorzy obiektów publicznych coraz chętniej sięgają po gotowe rozwiązania zmniejszające koszty eksploatacji budynków. Standarem staje się montaż bezdotykowej armatury, która pozwala obniżyć zużycie wody nawet do 50 proc.

REKLAMA
Tym samym zmniejszeniu ulegają także koszty energii potrzebnej na jej ogrzanie. Działanie bezdotykowych baterii ogranicza wypływ wody. Dzięki fotokomórce jest ona używana wyłącznie wówczas, gdy użytkownik przystawi dłonie do kranu. To szczególnie istotne w przypadku dużych obiektów publicznych jak centra handlowe, restauracje czy hotele. - W miejscach publicznych ludzie nie przywiązują wagi do oszczędności. Dlatego zamontowanie baterii bezdotykowych pozwala właścicielowi inwestycji w znaczny sposób ograniczyć koszty eksploatacji budynku - zauważa Marek Biały, dyrektor handlowy firmy Oras, producenta nowoczesnej armatury.

Bezdotykowa armatura montowana jest w największych obiektach jak m.in. popularnym warszawskim centrum handlowym Galerii Mokotów, Galerii Jurajskiej w Częstochowie, galeriach handlowych Alfa w Białymstoku i Olsztynie czy w sieci restauracji Mc Donald's i multiplexów Cinema City.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12482

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA