REKLAMA
REKLAMA

arvato wybierze i zakupi nagrody do katalogów w programie Payback

Autor: dlahandlu.pl 29 września 2014 10:55

arvato Polska podpisał umowę z Loyalty Partner Polska, operatorem programu nonusowego PAYBACK. Przedmiotem umowy jest kompleksowa realizacja logistyki oraz usług dodatkowych. Rozpoczęcie obsługi planowane jest na początek 2015 roku.

REKLAMA
arvato Polska odpowiedzialne jest za dobór i zakup propozycji produktowych do katalogu nagród dla klientów programów lojalnościowych. Spółka prowadzi także usługi sprzedażowe w sklepie z nagrodami PAYBACK, w którym można dokonywać zakupów w całości za zebrane w Programie punkty, bądź łącząc płatność punktami z dopłatą gotówką. W ramach usług logistycznych, arvato realizuje przyjęcie towaru, magazynowanie, wysyłkę oraz obsługę zwrotów.
Aktualnie trwają intensywne prace wdrożeniowe - trwa budowa oferty produktowej, integracja w zakresie połączenia systemów informatycznych oraz przygotowanie infrastruktury logistycznej.

W Polsce PAYBACK rozpoczął swoją działalność 16 września 2009 roku. Obecnie współpracuje z nim blisko 600 firm partnerskich oraz ponad 150 sklepów online. PAYBACK jest częścią Grupy American Express.
  • . 2014-10-04 08:57:07

    nonusowego

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA