Auchan obok IKEA głównym najemcą Galerii na Woli

Autor: dlahandlu.pl 8 listopada 2016 09:36

W Galerii na Woli, zmodernizowanym centrum handlowym Fort Wola przy ul. Połczyńskiej, które ruszy w 2018 rok najemcą spożywczym będzie sieć Auchan. - W odnowionym obiekcie, obok dwóch głównych najemców – Ikea i Auchan – docelowo znajdzie się również ok. 40 lokali usługowych , handlowych i gastronomicznych - powiedziała Anna Skrocka, rzecznik prasowy Mayland Rea Estate.

Obecnie w Forcie Wola działa hipermarket Auchan, który ma być jednym z głównych najemców zmodernizowanej Galerii na Woli.

- Planujemy gruntowną przebudowę i rewitalizację 15-letniego obiektu, aby dostosować go do obecnych oczekiwań klientów. Przy współpracy z naszym głównym najemcą – IKEA, stworzymy wyjątkową galerię handlową dla osób zainteresowanych wyposażeniem wnętrz oraz planujących szybkie i wygodne codzienne zakupy. Wierzę, że Galeria na Woli spotka się z ciepłym przyjęciem mieszkańców dzielnicy i całej Warszawy – uzupełnia Maciej Kiełbicki, dyrektor zarządzający Mayland.

Trzeci sklep IKEA w Warszawie powstanie w zmodernizowanym budynku centrum handlowego Fort Wola przy ulicy Połczyńskiej 4 na warszawskiej Woli. Po remoncie powierzchnia obiektu powiększy się z obecnych 30 do 42 tys. m2, z czego prawie 24 tys. m2 zajmie sklep IKEA.

 


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3546

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane