REKLAMA
REKLAMA

Auchan otworzy w Warszawie sklep internetowy

Autor: dlahandlu.pl 9 maja 2011 10:46

Auchan otworzy w Warszawie sklep internetowy

E-sklep auchandirect.pl ruszy w połowie roku. Początkowo zakupy przez internet będą mogli robić mieszkańcy siedmiu stołecznych dzielnic: Mokotowa, Ochoty, Pragi Południe, Śródmieścia, Ursynowa, Woli i Żoliborza oraz Piaseczna.

REKLAMA

Aktualnie Auchan testuje program informatyczny, odpowiadający za obsługę sklepu. Dziś ruszyły zapisy dla chętnych na zakupy za pośrednictwem platformy. Przedstawiciele Auchan zapowiedzieli, że ceny w e-sklepie będą zbliżone do tych w placówkach stacjonarnych.

Auchandirect.pl zaoferuje klientom 6 tys. produktów. Asortyment obejmie produkty spożywcze oraz podstawowe artykuły chemii gospodarczej. Dostawy zakupów do domu będą się odbywać 7 dni w tygodniu w godzinach 15-22.

Produkty będą dostarczane z magazynu centralnego sieci w Piasecznie, który jest aktualnie zatowarowywany. Dostawa będzie oddzielnie fakturowana.

Prawdopodobnie po upływie 18 miesięcy Auchan wejdzie z e-sklepami do kolejnych dzielnic Warszawy, a następnie innych miast. Dział e-commerce będzie działał jako odzielna jednostka wydzielona w strukturach firmy, by możliwe było ocenienie jej rentowności. Jak deklaruje Francois Colombie, szef rady nadzorczej Auchan Polska, Rosja, Ukraina firma daje swoim wszystkim jednostkom 7 lat na przyniesienie zysków.

Globalnie 3 proc. obrotów Grupy Auchan generowanych jest dzięki sprzedaży internetowej.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA