REKLAMA
REKLAMA

Auchan rusza z nową inwestycją - kolejna podwarszawska miejscowość na celowniku

Autor: www.dlahandlu.pl 21 maja 2014 15:02

Auchan rusza z nową inwestycją - kolejna podwarszawska miejscowość na celowniku

W Kobyłce (woj. mazowieckie) powstanie centrum handlowe. Inwestorem jest warszawska spółka Żubr (powiązana ze spółką Auchan), której prezesem jest Marek Szeib. Ze względu na niewielką odległość obiekt będzie konkurował z M1 Marki, w którym dotychczas działał sklep sieci Real. Po koncentracji sieci hipermarketów szyld zostanie zmieniony na Auchan.

REKLAMA

30 kwietnia burmistrz miasta wydał decyzję ustalającą środowiskowe uwarunkowania dla budowy obiektu. Centrum powstanie przy ulicach: Nadarzyńskiej oraz Husarii. Całkowita powierzchnia obiektu przekroczy 132 tys. mkw.

Najprawdopodobniej powstanie tam również sklep Leroy Merlin. 

Auchan działa na świecie od ponad 50 lat, a w Polsce od 1996 roku. Kapitał firmy należy w 88 proc. do Rodziny Mulliez, a w 12 proc. do pracowników w ramach akcjonariatu pracowniczego. Zatrudnia 11 tysięcy współpracowników. 

  • userman 2014-05-22 14:27:31

    "W Polsce Auchan zarządza obecnie 28 hipermarketami, a kolejny 29 w Lublinie zostanie otwarty w marcu br."    co to za kopiowanie starych tekstów i odwalanie roboty??? Przecież sklep w Lublinie został dawno otwarty i marzec 2014 za nami, panie redaktorze!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA