Auchan zainwestował w IT i szkolenia pracowników byłego opolskiego Reala

Autor: dlahandlu.pl 26 czerwca 2014 12:50

Opole jest pierwszym miastem, w którym Auchan przeprowadził integrację hipermarketu Real. Prace nad zmianą szyldu hipermarketu w Centrum Handlowym Karolinka rozpoczęły się w marcu br. od szkolenia pracowników oraz zmiany systemów informatycznych. Pracownicy opolskiego sklepu odbyli ponad 2000 godzin szkoleniowych na temat systemów informatycznych, handlu, zarządzania.

W okresie od maja do czerwca przebudowano wnętrze sklepu i dostosowano jego wystrój do modelu Auchan. Ostatni miesiąc to stopniowe zmiany handlowe, zatowarowanie sklepu oraz prace wykończeniowe.

27 czerwca w Opolu zostanie otwarty pierwszy hipermarket Auchan, który powstał w wyniku integracji sieci Real przez Grupę Auchan. Auchan w Opolu to 30. hipermarket działający po szyldem Auchan w Polsce.

W hipermarkecie Auchan na powierzchni ponad 8300 mkw. klienci będą mieli do dyspozycji artykuły spożywcze i przemysłowe. Do dyspozycji klientów będą 32 kasy. 

 

  • hik 2016-07-03 21:26:14

    pułapki to podstawa handlu, najłatwiej łapać klientów na małe dzieci, organizujesz wystawkę dla dzieci i już masz gotową sprzedaż

  • klient 2014-07-13 17:46:11

    fajny komunikat

    tyle że zarządzanie w hiperze nie wymaga jakiejś finezji poza umiejętnościami budowania pułapek dla klientów

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3546

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane