Autan z gamą produktów przeciw owadom

Autor: produkty 17 maja 2012 10:39

Autan z gamą produktów przeciw owadom

Gama produktów AutanŸ zapewnia kompleksową ochronę przed insektami oraz bolesnymi skutkami ich ukłuć i ugryzień. Może być bezpiecznie stosowany u dzieci powyżej 2 roku życia.

Wśród produktów pod marką AUTANŸ jest Protection Plus aerozol, który skutecznie chroni przed ukłuciami komarów i i ugryzieniami innych latających owadów przez 8 godzin oraz do 4 godzin przed ukłuciami kleszczy. Można go stosować zarówno na skórę, jak i na ubranie.

AUTANŸ Protection Plus bariera przeciw insektom pump spray to płyn z atomizerem, który zapewnia kompleksową ochronę przed insektami, tworząc niewidoczną barierę przed komarami do 8 godzin, muchami (nawet końskimi) do 5 godzin i kleszczami do 4 godzin.

AUTANŸ Protection Plus ochrona przed kleszczami pump spray to płyn z atomizerem, który chroni przed kleszczami do 4 godzin.

AUTANŸ Akut po ukąszeniu to chłodzący żel po ukąszeniu i po ukłuciach AutanŸ Akut łagodzi swędzenie, przyśpiesza gojenie i zmniejsza opuchliznę dzięki zawartości kojących ekstraktów z rumianku i aloesu.

Polski oddział SC Johnson istnieje od 1993 r. Marki obecne na polskim rynku to OFF! Ÿ, AutanŸ, RaidŸ, Mr MuscleŸ, BriseŸ, ProntoŸ, DuckŸ oraz ShuotŸ.


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12469

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane