REKLAMA
REKLAMA

Bać-Pol rusza z projektem franczyzowych hurtowni

Autor: www.dlahandlu.pl 6 grudnia 2012 12:56

Bać-Pol rusza z projektem franczyzowych hurtowni

Grupa Kapitałowa Bać - Pol uruchomiła we Włocławku pierwszą w swojej strukturze hurtownię cash and carry na zasadach franczyzowych. Partnerem w tym nowatorskim przedsięwzięciu jest firma Max Trade.

REKLAMA
Hurtownia o powierzchni sprzedaży 2.000 metrów kwadratowych znajduje się we Włocławku przy ulicy Komunalnej 6. Będzie w niej dostępny pełen asortyment produktów FMCG znajdujących się w ofercie firmy Bać-Pol jak również lokalnych producentów.

- Wypracowaliśmy taką formułę współpracy, która zachowując niezależność naszego partnera, pozwala nam mieć merytoryczny wpływ na wszelkie działania związane ze sprzedaż i tym samym gwarantować realizowanie strategii Grupy Kapitałowej w tym zakresie - mówi Leszek Bać,  prezes zarządu Grupy Kapitałowej Bać - Pol.

Hala we Włocławku jest pierwszą tego typu inicjatywą firmy w Polsce. Swoim partnerom Bać - Pol oferuje model współpracy pozwalający, przy zachowaniu dyscypliny w zakresie kosztów, realizować rentowne przedsięwzięcie, gwarantujący wysokie zyski.

- Firma gwarantuje oczywiście dostęp do technologii dystrybucji i doświadczeń Grupy, zaplecze logistyczne z systemem dostaw, wsparcie ze strony dostawców (analogiczne do tego jakie jest udzielane oddziałom Bać Pol), włączenie w system promocyjny Grupy. To wszystko daje dostawcom i kontrahentom gwarancją udanej współpracy na lokalnym rynku. Mam nadzieję, że hala we Włocławku to dopiero początek. Zamierzamy wprowadzać ten system również w innych regionach kraju - zapowiada Leszek Bać.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11549

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA