REKLAMA
REKLAMA

Bacówka najemcą Galerii Victoria

Autor: dlahandlu.pl 23 sierpnia 2013 16:29

Keen Property Management (KPM), zarządca Galerii Victoria w Wałbrzychu oraz Plaza Rzeszów, podpisał kolejne umowy najmu powierzchni handlowej w obu centrach.

REKLAMA

Mieszkańcy Wałbrzycha mogą odwiedzić po raz pierwszy sklep marki TATUUM, a jeszcze w sierpniu w Galerii Victoria zostanie otwarty sklep Bacówka, a w najbliższych miesiącach ruszą Agata Boutique, Butik, Gekon Fishing oraz Gekon Aquariums. Z kolei w Plaza Rzeszów już w tym tygodniu klienci centrum handlowego będą mieli okazję zrobić zakupy w sklepie marki Kukułka.

W wałbrzyskiej Galerii Victoria został otworzony sklep marki TATUUM. Salon ma powierzchnię ponad 170 mkw. i zlokalizowany jest na parterze centrum handlowego. Jeszcze w sierpniu będzie miało miejsce otwarcie sklepu Bacówka, który oferować będzie wędliny oraz produkty garmażeryjne przygotowywane według tradycyjnych przepisów. Natomiast w październiku 2013 roku miłośnicy wędkarstwa oraz akwarystyki będą mogli skorzystać z bogatej oferty sklepów Gekon Fishing (o powierzchni około 100 m2) oraz Gekon Aquariums (około 160 m2), które mieścić się będą na pierwszym piętrze centrum handlowego. 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA