REKLAMA
REKLAMA

Bakaliowe miksy Bakalland z promocją w kinach

Autor: pr 15 września 2016 11:18

Bakaliowe miksy Bakalland z promocją w kinach Fot. mat.pras.

Marka Bakalland wprowadza do kin w całej Polsce swój filmowy hit – bakalie przekąskowe. Działania reklamowe obejmą m.in. spoty i sponsoring sal. Kampania w sieci Cinema City, obejmująca 355 sal kinowych w 20 miastach, rozpocznie się 16 września i potrwa do końca roku.

REKLAMA

Intrygujące bakaliowe mixy bazują na pochodzących z natury orzechach i suszonych owocach. Nowe produkty Bakalland to dobrze znane i lubiane: żurawina, migdał, orzech arachidowy, kukurydza i kokos z ulubionymi przez wszystkich dodatkami: czekoladą, miodem, sokiem z jagód czy solą morską. Zagadkowe nazwy oraz atrakcyjne opakowania – Koko Loko, O!żesz Sezam, Love Las, Cud Miód i Słona Ona – kryją w sobie niepowtarzalne smaki. Każdy z nich zostanie bohaterem spotu – kolorowe postacie z opakowań ożyją i wprowadzą konsumentów w swój surrealistyczny świat. 

Kampania obejmuje 15-sekundowe spoty, które będą emitowane w blokach specjalnych oraz sponsoring sal kinowych w 5 miastach. Ekspozycję marki zapewnią także postery i rollupy. Nowe produkty będą dostępne w barkach kinowych.

Za kreację spotu odpowiada Liquid Thread (Grupa SMG), a zakup mediów zrealizował dom mediowy Starcom. Działania w kinach Cinema City koordynuje New Age Media. Kampania została przygotowana przez zespół działu marketingu Bakalland.

Działaniom na rzecz nowej linii bakalii przekąskowych towarzyszy kampania sponsoringowa i product placement w programie Mam Talent (TVN), działania PR z udziałem influencerów i komunikacja w mediach społecznościowych. Na potrzeby kampanii powstała dedykowana strona produktowa www.musiszprzekasic.pl, gdzie dostępne będą informacje o nowościach.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4341

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA