REKLAMA
REKLAMA

Ballantine's rusza z kolejną akcją promocyjną

Autor: www.dlahandlu.pl/pr 30 września 2011 11:17

Współpraca TEQUILAPolska z marką Ballantine's zaowocowała kolejną akcją promocyjną. Kampania pod hasłem „Dzielimy spadek po George'u Ballantine" wystartuje 1 października br. i potrwa do 14 stycznia 2012 roku. Centralnym punktem działań jest konkurs, zachęcający konsumentów do kreatywnej mobilizacji. Do wygrania jest łącznie 100 000 zł.

REKLAMA
Mechanizm akcji jest prosty. Wystarczy kupić butelkę whisky Ballantine's (o pojemności 0,5, 0,7 lub 1 litra) i odpowiedzieć na pytanie: „Co zrobisz z wygraną w konkursie?". Odpowiedź należy przesłać SMS-em pod numer 70826 lub wypełnić formularz znajdujący się na stronie dedykowanej konkursowi www.dzielimyspadek.pl oraz na fan page'u marki na Facebooku http://www.facebook.com/BallantineswPolsce. Liczy się kreatywność i oryginalność tekstu. Przez 100 dni kampanii zostanie wybranych 100 najciekawszych odpowiedzi, a ich autorów z pewnością ucieszy nagroda - 1000 zł dla każdego zwycięzcy.

Działania zaplanowane przez TEQUILAPolska mają na celu utrzymanie silnej pozycji marki Ballantine's Finest oraz wsparcie rozwoju tej kategorii produktów na polskim rynku. Ballantine's jest strategiczną marką w portfolio koncernu Wyborowa S.A.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA