REKLAMA
REKLAMA

Beata Kokeli przeszła z CDI do CBRE

Autor: dlahandlu.pl 4 kwietnia 2012 12:50

Beata Kokeli przeszła z CDI do CBRE

Beata Kokeli została starszym dyrektorem w dziale zarządzania Nieruchomościami. W związku z jej dużym doświadczeniem na polskim rynku centrów handlowych, będzie również wspierać i wzmacniać usługi wynajmu i marketingu oferowane obecnym i nowym klientom CBRE z sektora nieruchomości handlowych.

REKLAMA

 

Beata Kokeli ma ponad 16 letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Poprzednio pełniła funkcję członka zarządu oraz dyrektora handlowego w firmie Centrum Development and Investments (CDI). Wcześniej pracowała w firmie TK Development Group, gdzie zajmowała stanowisko członka zarządu ds. rozwoju, wynajmu i marketingu w spółce TK Operations Polska S.A.

Beata Kokeli studiowała na Uniwersytecie Warszawskim, kierunek filologia angielska. Jest absolwentką Warszawskiej Szkoły Zarządzania - Szkoły Wyższej oraz podyplomowych studiów z zakresu „Executive MBA" na Akademii Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Koźmińskiego. Posiada licencje państwowe: pośrednik w obrocie nieruchomościami oraz zarządca nieruchomości.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11549

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA