Bershka najemcą modernizowanego CH Alfa w Olsztynie

Autor: dlahandlu.pl 28 czerwca 2013 08:48

Grupa Inditex i CH Alfa sfinalizowały umowę najmu lokalu o powierzchni 300 mkw., w którym powstanie pierwszy w Olsztynie salon marki Bershka. Otwarcie sklepu zaplanowano na wrzesień br.


Bershka będzie drugą po Stradivariusie marką Inditex obecną w olsztyńskiej Alfie. Prace przygotowawcze do przyjęcia nowego najemcy ruszyły już
w kwietniu br., kiedy to rozpoczęła się zabudowa zadaszonego placu przed zachodnim wejściem do centrum. W tym właśnie miejscu powstanie salon Bershki o powierzchni 300 mkw.

Od ponad dwóch miesięcy na terenie olsztyńskiej Alfy prowadzone są prace remontowe. Modernizowane są pasaże, na których wymieniane są sufity, oświetlenie i meble. Metamorfozę przechodzą również główne atrium oraz wejścia do centrum. Zaawansowane prace remontowe trwają też na parkingu gdzie wymieniana jest nawierzchnia. W najbliższym czasie w Alfie pojawi się również nowe oznakowanie.

Wzbogacana jest także oferta centrum. Oprócz niedawno otwartego pierwszego w Olsztynie salonu Sinsay i powiększonego salonu Mohito, 19 czerwca w Alfie powstał również salon marki Tatuum. Trwają jednocześnie przygotowania do otwarcia delikatesów Alma, które zaplanowane jest na 17 lipca.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane