REKLAMA
REKLAMA

Bershka najemcą modernizowanego CH Alfa w Olsztynie

Autor: dlahandlu.pl 28 czerwca 2013 08:48

Grupa Inditex i CH Alfa sfinalizowały umowę najmu lokalu o powierzchni 300 mkw., w którym powstanie pierwszy w Olsztynie salon marki Bershka. Otwarcie sklepu zaplanowano na wrzesień br.

REKLAMA

Bershka będzie drugą po Stradivariusie marką Inditex obecną w olsztyńskiej Alfie. Prace przygotowawcze do przyjęcia nowego najemcy ruszyły już
w kwietniu br., kiedy to rozpoczęła się zabudowa zadaszonego placu przed zachodnim wejściem do centrum. W tym właśnie miejscu powstanie salon Bershki o powierzchni 300 mkw.

Od ponad dwóch miesięcy na terenie olsztyńskiej Alfy prowadzone są prace remontowe. Modernizowane są pasaże, na których wymieniane są sufity, oświetlenie i meble. Metamorfozę przechodzą również główne atrium oraz wejścia do centrum. Zaawansowane prace remontowe trwają też na parkingu gdzie wymieniana jest nawierzchnia. W najbliższym czasie w Alfie pojawi się również nowe oznakowanie.

Wzbogacana jest także oferta centrum. Oprócz niedawno otwartego pierwszego w Olsztynie salonu Sinsay i powiększonego salonu Mohito, 19 czerwca w Alfie powstał również salon marki Tatuum. Trwają jednocześnie przygotowania do otwarcia delikatesów Alma, które zaplanowane jest na 17 lipca.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA
  • Max

    4,60

  • Śr

    3,11

  • Min

    2,20

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA