REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA

Biedronka: decyzje dotyczące likwidacji stoisk są podejmowane indywidualnie

Autor: portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl 6 lipca 2011 09:12

Jak już pisaliśmy, portal dlahandlu.pl został poinformowany przez jednego z podnajemców Biedronki o likwidacji w części sklepów stoisk partnerskich. Według przedstawiciela sieci Biedronka decyzje dotyczące utworzenia lub likwidacji takich stoisk w poszczególnych lokalizacjach są podejmowane indywidualnie. Zwykle takie decyzje wiążą się m.in. z rozwojem oferty i potrzebą powiększenia powierzchni handlowej sklepów.

REKLAMA

Jak poinformował portalspozywczy.pl Paweł Tymiński, rzecznik prasowy firmy Jeronimo Martins Dystrybucja, do której należy sieć Biedronka decyzje o umieszczeniu stoisk komplementarnych w obiektach użytkowanych przez JMD, w których znajdują się sklepy Biedronka, podejmowane są odrębnie w odniesieniu do poszczególnych lokalizacji. Podobnie jest w przypadku decyzji o kontynuowaniu umów dzierżawy lub wynajmu, związanych z takimi stoiskami.

- Nasza firma od początku zabezpieczało w umowach dotyczących stoisk komplementarnych możliwość ich wypowiedzenia na określonych warunkach. Jest to naturalne w tego typu relacji między dwoma podmiotami handlowymi. Jeśli dochodzi do rozwiązania takiej umowy, każdorazowo odbywa się to z pełnym poszanowaniem dla warunków kontraktu i obowiązujących przepisów prawa - wyjaśnia serwisowi portalspozywczy.pl Paweł Tymiński.

I dodaje: - Zwykle takie decyzje wiążą się z rozwojem oferty własnej, potrzebą powiększenia powierzchni handlowej własnego sklepu lub koniecznością podjęcia innych działań niezbędnych dla jego rozwoju.

 
WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 15988

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1224905

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA