REKLAMA
REKLAMA

Biedronka i Empik Express najemcami dworca PKP Wrocław Główny

Autor: dlahandlu.pl 23 grudnia 2014 11:56

23 grudnia został otwarty salon Empik Express na dworcu Wrocław Główny. Salon zajmuje powierzchnię nieco ponad 200 mkw. i mieści się pomiędzy restauracją McDonald`s i piekarnio-cukiernią Back Factory w holu dworca.

REKLAMA

Salon Empik to piąty po kawiarni Starbucks, restauracjach KFC i McDonald`s oraz barze Tradycja lokal otwarty w tym roku na wrocławskim dworcu. - Obecnie wynajęliśmy już 90,2 proc. powierzchni komercyjnej na parterze dworca Wrocław Główny. W ostatnim czasie do najemców dołączył znany operator spożywczy (Biedronka - red.), który zajmie parter ryzalitu zachodniego oraz sieć restauracji, która będzie się mieściła w lokalu dwupoziomowym w ryzalicie wschodnim - mówi Małgorzata Szychułda, dyrektor departamentu komercjalizacji nieruchomości w PKP S.A.

Obecnie prace aranżacyjne trwają jeszcze w jednym lokalu, aptece Dr Zdrowie, której otwarcie jest zaplanowane na pierwszy kwartał 2015 roku. Oprócz tego na dworcu działają trzy saloniki prasowe Ruch, kantor wymiany walut Interchange, bary Bocadillo i Tradycja, kawiarnie Starbucks i Coffee Heaven oraz restauracje McDonald`s i KFC, a także informacja turystyczna.

Pod szyldem Empik Express działa kilkanaście placówek w Polsce. Jest to mniejszy format (100-200 mkw.) Empiku, otwierany w miejscach dużego natężenia ruchu.

Biedronka ma swój sklep na dworcu PKP m.in. w Krakowie.

  • Wrocławianka 2014-12-27 23:46:14

    Nie chcemy więcej Biedronek! Nie chcemy więcej Biedronek!!!! Nie chcemy....

    Panie Prezydencie, nie chcemy więcej Biedronek.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12495

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA