REKLAMA
REKLAMA

Biedronka operatorem spożywczym Galerii Dębiec w Poznaniu

Autor: www.dlahandlu.pl 8 lutego 2013 11:29

W marcu rozpocznie się budowa pierwszego nowoczesnego centrum handlowego na poznańskim Dębcu. Kompleks ma już pierwszych najemców.

REKLAMA
Galeria Dębiec, której realizację niebawem rozpocznie Red Real Estate Development powstanie przy ulicy 28 Czerwca 1956 r. w Poznaniu. Obiekt zaoferuje 9770 mkw. nowoczesnej powierzchni handlowo-usługowej. Do dyspozycji klientów, poniżej poziomu handlowego, oddany zostanie parking z 358 miejscami postojowymi.

Podpisana została już umowa najmu z kluczowym najemcą. Operatorem spożywczym będzie market Biedronka, który zajmie powierzchnię ponad 1500 mkw. Do podpisanych należą też umowy z biurem podróży Holiday Land i apteką Dom Leków. Obecnie prowadzone są finalne rozmowy i uzgadniane ostatnie szczegóły dotyczące najmu z firmami reprezentującymi branżę drogeryjną, gastronomiczną, obuwniczą i odzieżową. Postęp komercjalizacji centrum wyprzedza pierwotne założenia. W galerii znajdzie się około 50 sklepów i butików oraz punktów usługowych, które zajmować będą od 20 mkw. do 500 mkw. powierzchni.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11549

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA