Biedronka wspólnie z IŻŻ przygotowała infolinię dla klientów

Autor: www.dlahandlu.pl 29 marca 2016 10:10

Na przełomie marca i kwietnia klienci sieci Biedronka zyskają możliwość skorzystania ze specjalnej infolinii, dzięki której będą mogli zasięgnąć porad specjalistów z Instytutu Żywności i Żywienia.

Klienci sklepów Biedronka będą mogli od 29 marca do 8 kwietnia skorzystać z konsultacji wykwalifikowanych specjalistów w zakresie żywności i żywienia. Specjalnie dla nich pod numerem telefonu + 48 22 550 97 74 uruchomiona została infolinia, za pośrednictwem której dietetycy z Instytutu Żywności i Żywienia będą udzielać porad we wskazanym terminie w godz. od 9:00 do 15:00.

Uruchomienie infolinii zbiegło się z kolejną odsłoną folderu „Wiesz, co jesz”.

Od 29 marca na półkach sieci Biedronka w ofercie czasowej znajdą się także nowości dedykowane osobom o specjalnych potrzebach żywieniowych. Cała oferta „Wiesz, co jesz” prezentowana jest w specjalnym folderze, obowiązującym od 29 marca do 10 kwietnia. W publikacji znalazła się również adaptacja graficzna nowej piramidy zdrowego żywienia i aktywności fizycznej, a także porady ekspertów IŻŻ oraz przepisy kulinarne wraz z informacją o ich wartości odżywczej.

Od ponad 7 lat Biedronka współpracuje z Instytutem Żywności i Żywienia, edukując konsumentów i rekomendując na podstawie wskazówek Instytutu właściwe nawyki żywieniowe. Zgodnie z zaleceniami IŻŻ Biedronka poddaje reformulacji produkty marki własnej w celu poprawy ich wartości odżywczej.

 

 


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12608

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane