REKLAMA
REKLAMA

BioFood wprowadza ekologiczną żywność na stacje benzynowe

www.portalspozywczy.pl 14 sierpnia 2013 14:26

BioFood wprowadza ekologiczną żywność na stacje benzynowe

Polski konsument ma problem z odnalezieniem w sklepach, obecnych na polskim rynku, produktów ekologicznych, bo w handlu panuje chaos - uważa Tadeusz Szynkiewicz, prezes firmy Żywność Ekologiczna Bio Food.

REKLAMA
- Produkty te często nie mają swojego miejsca w marketach i trudno je znaleźć. W innych krajach Europy, np. we Francji czy Wielkiej Brytanii, półka z żywnością ekologiczną jest wyraźnie wyróżniona - dodaje.
Prezes podkreśla, że bardzo liczy na to, że jeśli żywność ekologiczna masowo trafi do supermarketów w Polsce to będzie łatwiej dostępna oraz tańsza niż w dotychczasowych miejscach sprzedaży.
- Nasze produkty są dostępne we wszystkich sklepach z ekologiczną żywnością. Teraz walczymy o własne półki w tych punktach. Poza tym szukamy alternatywnych kanałów dystrybucji. Od niedawna nasze produkty są dostępne w Północnej Polsce na kilku stacjach benzynowych. Wyniki sprzedaży są bardzo dobre, dlatego pracujemy nad tym, by wprowadzić nasze produkty do wszystkich stacji na terenie całego kraju. Chcielibyśmy również nasze produkty wprowadzić do aptek, jednak ze względu na prawne aspekty nie jest to proste - dodaje Tadeusz Szynkiewicz.
Produkty Bio Food są także eksportowane m.in. na takie rynki jak Francja, Czechy, Litwa, Wielka Brytania czy Kanada.

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA