REKLAMA
REKLAMA

Bożena Krawczyk dyrektorem inwestycyjnym Segro

Autor: dlahandlu.pl 6 grudnia 2010 13:21

Segro, deweloper elastycznych powierzchni biznesowych, ogłosił cztery ważne awanse swoich pracowników w ramach Europy Centralnej obejmującej Polskę, Czechy oraz Węgry.

REKLAMA
Bożena Krawczyk awansowała na nowoutworzone stanowisko dyrektora inwestycyjnego na Europę Centralną. Będzie odpowiadała za zarządzanie procesami inwestycyjnym Segro związanymi z zakupem oraz sprzedażą obiektów oraz terenów inwestycyjnych w Polsce, Czechach i na Węgrzech.

Bożena Krawczyk dołączyła do Segro w 2006 roku. Dotychczas była odpowiedzialna za zarządzanie inwestycjami firmy w Warszawie i Gdańsku. Posiada trzynastoletnie doświadczenie w sektorze nieruchomości komercyjnych. Zanim zasiliła zespół brytyjskiego dewelopera pracowała w takich międzynarodowych firmach jak np. Ghelamco oraz DTZ.

Paweł Sapek został powołany na stanowisko dyrektora ds. rozwoju na Europę Centralną. W ramach swoich nowych obowiązków będzie odpowiadał za zarządzanie nowymi projektami Segro w regionie. Paweł Sapek ma czternastoletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami i inwestycjami budowlanymi. W trakcie swojej kariery pracował dla takich firm jak: Ove & Partners oraz Washington Group International.

Stanisław Zysek został mianowany dyrektorem technicznym Segro na Europę Centralną. Do jego obowiązków będzie należało zarządzanie i nadzór nad procesami budowlanymi realizowanych inwestycji, a także bieżące dostosowywanie istniejącej powierzchni biznesowej do indywidualnych potrzeb i wymagań najemców. Zysek dołączył do zespołu Segro w 2008 roku. Wcześniej związany był m.in. z Elin EBG Elektrotechnika oraz Merkury Engineering Sp. z o.o.

Waldemar Witczak awansował na stanowisko dyrektora regionalnego koordynującego działalność Segro w regionie, w tym: rozwój, leasing, obsługę klientów oraz zarządzanie inwestycjami dewelopera. Witczak związany jest z Segro od 2008 roku. Dotychczas odpowiadał za zarządzanie projektami firmy w Łodzi, Strykowie i Poznaniu.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA