REKLAMA
REKLAMA

BPF Inwestor kupił grunt pod centrum handlowe w Bartoszycach

Autor: dlahandlu.pl 18 lutego 2013 12:32

Biuro Prawno-Finansowe Inwestor z Białej Podlaskiej stała się właścicielem nieruchomości położonej przy ul. Orzeszkowej w Bartoszycach. Na tym terenie planuje budowę centrum handlowego o łącznej powierzchni ok 5-6 tys. mkw. Wstępne założenia projektowe przewidują budową jednokondygnacyjną.

REKLAMA


Bartoszyce to miasto leżące w województwie warmińsko-mazurskim, liczące ponad 25 tys. mieszkańców. Atutem jest lokalizacja miasta w pobliżu przejścia granicznego w Bezledach, które po otwarciu granicy z Obwodem Kaliningradzkim przyniosło miastu nowych, atrakcyjnych klientów zza wschodniej granicy.
Inwestor od początku realizuje zasadę budowy obiektów w miastach klasyfikowanych jako małej lub średniej wielkości.
Centrum handlowe w Bartoszycach ma zostać oddane do użytku na przełomie 2013 i 2014 roku.

W portfolio firmy znajduje się CH Rywal, wybudowane w 2007 roku w Białej Podlaskiej, CH Hermes, otwarte dla mieszkańców Skarżyska-Kamiennej w 2010 roku - oba są w trakcie rozbudowy. W 2012 roku powstały dwa kolejne projekty: Galeria Kociewska w Tczewie oraz Galeria Kamienna w Starachowicach.
W tym roku Inwestor poinformował o rozpoczęciu realizacji kolejnych trzech projektów w Cieszynie - Galerii Stela, w Kwidzyniu i Bartoszycach.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4341

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA