PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Brandbank dostawcą zdjęć i opisów dla sklepu eCarrefour.pl

Autor: dlahandlu.pl 21 listopada 2016 13:48

Zdjęcia oraz pełne opisy produktowe towarów FMCG dostępnych w e-sklepie Carrefour dostarcza firma Brandbank. W sprzedaży internetowej, zgodnie z zapowiedzią e-sklepu, znajdzie się około 4500 artykułów przemysłowych oraz 12000 produktów spożywczych.

Sprzedaż online przez eCarrefour realizowana jest obecnie w prawobrzeżnej części Warszawy, ale zasięg e-sklepu niebawem obejmie całą stolicę, a następnie kolejne duże i mniejsze miasta. 

- Bardzo się cieszymy, że tak duża i licząca się na naszym rynku sieć handlowa powierzyła nam projekt opracowania danych produktowych dla swojego sklepu internetowego. Jest to dla nas wyraz zaufania do naszych danych, ale także zadowolenia z usług Brandbank, które do tej pory świadczyliśmy sieci Carrefour – komentuje Kamila Wrońska, CEO Brandbank Polska.

Brandbank w chwili obecnej dostarcza dane do kilku projektów realizowanych przez sieć Carrefour. Najważniejsze z nich to wspomniany sklep internetowy, aplikacja mobilna oraz katalog GDSN, służący do wymiany danych B2B, B2C i danych logistycznych pomiędzy siecią, a producentami. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11193

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane