REKLAMA
REKLAMA

Branża e-commerce przyspiesza pod koniec roku

Autor: pr 30 września 2015 12:23

Ostatni kwartał roku potrafi być nie tylko najbardziej pracowity, ale też najbardziej dochodowy dla branży e-commerce. Nowe badanie Forrester Research dowodzi, że sektor jeszcze przed końcem tego roku osiągnie wartość niemal 334 miliardów dolarów.

REKLAMA

Sprzedawcy szukający możliwości zwiększenia swojej sprzedaży, powinni przygotować
się na okresy wyprzedażowe w nadchodzących miesiącach.

 Dzień Singli (Singles Day) – 1 listopada 2015

Święto, którego początków należy upatrywać w Chinach. To właśnie tam konsumenci zaczęli celebrować bycie singlem, kupując sobie z tej okazji coś specjalnego. Dziś, Dzień Singli to tak naprawdę największe wydarzenie zakupowe na świecie. W 2014 roku, sprzedaż w Chinach osiągnęła rekordowy poziom 9.3 miliarda dolarów – o 60 proc. więcej niż rok wcześniej (5.8 miliarda dolarów).

Click Frenzy – 17 listopada 2015

Zainicjowane dopiero trzy lata temu, Click Frenzy to australijskie, 24-godzinne wydarzenie, mające stanowić swego rodzaju wprowadzenie do świątecznego okresu największych wyprzedaży. Obecnie zdobywa on coraz większą popularność, z ponad 300 sprzedawcami biorącymi udział w promocjach.

Czarny piątek/Cyfrowy poniedziałek – 27 listopada/30 listopada

Tzw. Black Friday i Cyber Monday to najważniejsze wydarzenia zakupowe w Stanach Zjednoczonych. Amerykańscy konsumenci kupują online coraz więcej i coraz chętniej odwiedzają zagraniczne e-sklepy. Szczególnie popularne produkty w tym okresie to odzież i dodatki, zabawki, zegarki
i biżuteria oraz elektronika

 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA