REKLAMA
REKLAMA

Bricoman otwiera kolejny sklep na Lubelszczyźnie

Autor: pr 9 września 2015 20:38

Od 10 września mieszkańcy Lublina będą mogli korzystać z oferty sklepu-składu budowlano-remontowego sieci Bricoman. To już drugi sklep sieci w woj. lubelskim. Pierwszy otwarto w Białej Podlaskiej w 2011 r.

REKLAMA

Nowy sklep-skład Bricoman jest zlokalizowany w Lublinie, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta – al. Kraśnickiej 128. Nowy obiekt ma powierzchnię całkowitą 8,4 tys. mkw. To największy sklep-skład sieci Bricoman. Do dyspozycji klientów przygotowano parking na 200 miejsc 

Klienci sklepu będą mogli skorzystać m.in. z rozwiązania samoobsługowego „Click & Collect” (Zamów i Odbierz). W ramach tej opcji, klient składa zamówienie on-line lub przez telefon. Następnie, może samodzielnie odebrać przygotowane dla niego produkty w sklepie-składzie. Bricoman, na życzenie klienta, może je także dostarczyć pod wskazany adres. Dla mieszkańców Lublina będzie dostępne również rozwiązanie „Drive-In”, umożliwiające klientom wjazd na plac materiałów budowlanych i załadowanie tam towarów na samochody oraz dokonanie płatności. 

 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12425

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA