REKLAMA
REKLAMA

Browar Pilsweizer poszerza dystrybucję o sprzedaż piwa przez internet

Autor: dlahandlu.pl 18 maja 2016 14:53

Browar Pilsweizer rozszerza sprzedaż o kanał internetowy. Dystrybucja Pilsweizera objęła już praktycznie wszystkie regiony kraju, teraz browar decyduje się na sprzedaż online, by ułatwić zakup swojego piwa szczególnie tym piwoszom, którzy wciąż mają do niego utrudniony dostęp.

REKLAMA

Sprzedaż online piw Pilsweizer ( http://pilsweizer.com/sklep-internetowy/ ) będzie się odbywała poprzez platformę Ebrowarium.pl, dostępne będą na niej wybrane piwa tej marki (obecnie są to m.in. Pilsweizer Andy's ESB, Bock, Premium, Zakopiańczyk, Exclusive i Góralskie). Portfolio piw dostępnych w tym kanale sprzedaży będzie sukcesywnie poszerzane.

- Od początku działalności konsekwentnie poszerzamy dystrybucję o kolejne regiony i miasta w Polsce, tak by umożliwić dostęp do naszych piw jak największej liczbie odbiorców. Teraz jesteśmy obecni praktycznie we wszystkich regionach kraju i wciąż rozszerzamy dystrybucję, więc przyszedł czas również na kanał internetowy. Poprzez ten ruch zapewniamy więc dostęp do naszych piw praktycznie każdemu odbiorcy, niezależnie w jakim miejscu Polski mieszka. Ten kanał sprzedaży jest też oczywiście skierowany do osób, które mają już dostęp do naszego piwa na sklepowych półkach w ich okolicy, ale wolą kupować przez internet, z bezpośrednią dostawą do domu – mówi Andrej Chovanec, dyrektor marketingu i członek zarządu Browaru Pilsweizer.

 

 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA