REKLAMA
REKLAMA

Budowa Biedronki na poznańskim osiedlu budzi kontrowersje

Autor: gazeta.pl 21 lipca 2012 12:41

Naprzeciwko os. Polanka w Poznaniu powstaje dyskont Biedronka. Część mieszkańców osiedla boi się, że to obniży wartość mieszkań - czytamy w gazeta.pl.

REKLAMA
Biedronka powstaje koło komisariatu policji przy ul. Katowickiej, naprzeciwko osiedla Polanka. Budowa rozpoczęła się kilka dni temu. Sklep będzie miał dwa piętra, pod nim znajdzie się parking podziemny na 54 auta. Inwestor nie chce zdradzić, kiedy planuje otwarcie. Ale dyskont budzi emocje na pobliskim osiedlu.

Niektórzy uważają, że przez to padną osiedlowe sklepiki. Inni przekonują, że budynek będzie szpecił okolicę. Jest też liczna grupa, która uważa, że większy sklep blisko domu to wygoda.

Tych, którzy obawiają się, że Biedronka obniży wartość ich mieszkań, uspokaja Aleksander Scheller, ekspert od obrotu nieruchomościami, mówiąc, że z powodu dyskontu ceny mieszkań na Polance ani nie spadną, ani nie wzrosną. Biedronka może obniżyć jedynie wartość kilku lokali, które będą znajdować się najbliżej jej zaplecza - z powodu porannych lub nocnych dostaw i związanego z nimi hałasu.

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA
  • Max

    4,98

  • Śr

    3,22

  • Min

    1,65

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4233

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA