REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA

Budowa Galerii Legionowo na ostatniej prostej

Autor: dlahandlu.pl 3 marca 2016 09:23

Zakończyły się roboty betonowe w Galerii Legionowo i prace przeniosły się do wnętrza budynku i na jego elewacje. Potrwają do czerwca kiedy to lokale zaczną być przekazywane najemcom do prac wykończeniowych. Otwarcie Galerii Legionowo przewidziane jest na III/IV kwartał tego roku.

REKLAMA

- Zakończyliśmy w zasadzie również komercjalizację obiektu. Pozostały nam do wynajęcia 3 lokale wielkości 30-80 m kw i wygląda na to że uda nam się otworzyć kolejny obiekt w pełni wynajęty, co jest coraz trudniejsze na dzisiejszym rynku - mówi Grzegorz Pękalski z Retail Concept zajmującej się komercjalizacją Galerii Legionowo.  

Galeria Legionowo to obiekt położony w samym centrum miasta, przy skrzyżowaniu ulicy Piłsudskiego i Mrugacza. Centrum Handlowe będzie miało miał dwa poziomy handlowe o powierzchni ponad 20.000 m kw i podziemny parking na około 300 samochodów. Obiekt jest realizowany w dwóch fazach z której pierwsza zostanie otwarta w III/IV kwartale tego roku. Głównymi najemcami będą Piotr i Paweł, CCC, Martes Sport, Media Expert, Hebe i KIK.
WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 14673

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1227248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA