Były prezes Marcpolu zakłada nową spółkę

Autor: www.dlahandlu.pl 17 maja 2016 11:17

Marek Mikuśkiewicz, twórca i były prezes sieci Marcpol, założył nową spółkę - Markinvest SA.

Siedziba podmiotu została zarejestrowana w Warszawie przy Al. Wilanowskiej 363/60 (biuro Marcpolu mieści się przy Al. Wilanowskiej 365).

Marek Mikuśkiewicz jest prezesem tej spółki. Do Rady Nadzorczej wchodzą: Marek Mikuśkiewicz, Grażyna Mikuśkiewicz oraz Adam Skierkowski.

Przedmiotem działalności podmiotu jest m.in. wynajem i zarządzenie nieruchomościami, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami czy roboty budowlane związane z wznoszeniem budynków.

Spółka powstałą poprzez przekształcenie przedsiębiorcy będącego osobą fizyczną wykonującą we własnym imieniu działalności gospodarczą w jednoosobową spółkę kapitałową.

Marek Mikuśkiewicz wszedł również do Rady Nadzorczej nowej spółki Frankinvest, której prezesem jest Natalia Mikuśkieiwcz. W maju 2016 roku założył także nową spółkę Galeria Hit, w której został prezesem zarządu.

Przypomnijmy, niedawno informowaliśmy, że Marek Mikuśkiewicz, mniejszościowy akcjonariusz spółki pod firmą Marcpol S.A. z siedzibą w Łomiankach, od 5 kwietnia 2016 r. nie sprawuje kontroli na działalnością spółki Marcpol SA.

9 maja Dziennik Gazeta Prawna napisała, że do Sądu Gospodarczego w Warszawie w 2016 roku wpłynęły cztery wnioski o upadłość Marcpolu, m.in. od spółki Sawex, dostawcy produktów pod marką Britta.

Według wyliczeń portalu dlahandlu.pl od początku roku zamknięto już 17 sklepów Marcpol.

 

 

 • Anna 2017-04-04 07:18:19

  Byłam w tej firmie. Wróciłam z UK i chce pracować w Pl..Powiem tak w "office " w UK często wygląda jak skład na szczotki a firma działa ok ..i ta tez może tak będzie działać każdy ma prawo pomylić się. Co do pani wice prezes mam wrażenie przeciwne , ona ludzi lubi

 • bummy 2016-12-30 16:53:07

  O firmie Markinvest mało co wiadomo w Internecie. Zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną do tej firmy na stanowisko Specjalisty ds. rozliczeń i fakturowania. Firma mieści się w jakimś pasażu handlowym przy Al. Wilanowskiej 363, dla mnie nie poważne jest to, że nie ma żadnej tabliczki z nazwą firmy, ani numeru budynku, z trudnością szukałam i pytałam, nikt nic nie wiedział o tej firmie w okolicy. Zadzwoniłam do Pana, który mnie zaprosił na spotkanie rekrutacyjne, że mam problem z dojściem, po chwili zszedł na dół. Drzwi do tej firmy są oklejone zwierzakami - bo tam też się mieści sklep zoologiczny. Była to dla mnie wielka farsa i strasznie czułam się zażenowana. Od razu przyszło na myśl, no ładnie trafiłam tutaj do jakieś firmy krzak.  W końcu jak weszłam do tego "budynku" czy "hali" - nie wiem jak mam to nazwać. Zobaczyłam, że trwają obecnie pracę remontowe w owym budynku i był straszny bałagan. Weszliśmy po schodach kierując się do sali konferencyjnej. Pan był bardzo miły, długo trzymał mnie, w końcu jak doszło do uzgodnienia kwestii finansowych, pan mnie zapytał o moje oczekiwania. Moje oczekiwania jednak wzbudziły u Pana zdziwienie, że po 3-miesięcznym okresie próbnym będę dostawać mniej, a później tyle ile zaproponowałam, albo i więcej.  Pan wypowiadał się dość negatywnie o byłym pracowniku, który pracował na tym stanowisku. Moim zdaniem jest to bardzo nie profesjonalne i ta firma to jakiś żart... Jeżeli szanujesz swój czas, to lepiej od razu odrzuć taką ofertę pracy. Nie ma co, zatrudnić się w takiej firmie, gdzie nie ma żadnych perspektyw, nie oferują szkoleń itd...

  Praca polegałaby na wystawianiu faktur i nic poza tym, szukają osoby "ogarniętej", ale sami miało oferują...

 • dromader 2016-06-05 17:12:02

  Prawa rynku konca lat 80 wtedy na tym to polegalo - masz frajera to go dus jak sie zesra to go pusc - i mikus na tym patencie jechal z kontrachentami az fart sie skonczyl teraz zostalo tylko to co pokitrane w rajach podatkowych Beknie mareczek za wszystko nie ma cudow albo go wczesniej za te dlugi odpala

ZOBACZ WSZYSTKIE (11)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4153

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane