REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA

Były prezes Marcpolu zakłada nową spółkę

Autor: www.dlahandlu.pl 17 maja 2016 11:17

Marek Mikuśkiewicz, twórca i były prezes sieci Marcpol, założył nową spółkę - Markinvest SA.

REKLAMA

Siedziba podmiotu została zarejestrowana w Warszawie przy Al. Wilanowskiej 363/60 (biuro Marcpolu mieści się przy Al. Wilanowskiej 365).

Marek Mikuśkiewicz jest prezesem tej spółki. Do Rady Nadzorczej wchodzą: Marek Mikuśkiewicz, Grażyna Mikuśkiewicz oraz Adam Skierkowski.

Przedmiotem działalności podmiotu jest m.in. wynajem i zarządzenie nieruchomościami, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami czy roboty budowlane związane z wznoszeniem budynków.

Spółka powstałą poprzez przekształcenie przedsiębiorcy będącego osobą fizyczną wykonującą we własnym imieniu działalności gospodarczą w jednoosobową spółkę kapitałową.

Marek Mikuśkiewicz wszedł również do Rady Nadzorczej nowej spółki Frankinvest, której prezesem jest Natalia Mikuśkieiwcz. W maju 2016 roku założył także nową spółkę Galeria Hit, w której został prezesem zarządu.

Przypomnijmy, niedawno informowaliśmy, że Marek Mikuśkiewicz, mniejszościowy akcjonariusz spółki pod firmą Marcpol S.A. z siedzibą w Łomiankach, od 5 kwietnia 2016 r. nie sprawuje kontroli na działalnością spółki Marcpol SA.

9 maja Dziennik Gazeta Prawna napisała, że do Sądu Gospodarczego w Warszawie w 2016 roku wpłynęły cztery wnioski o upadłość Marcpolu, m.in. od spółki Sawex, dostawcy produktów pod marką Britta.

Według wyliczeń portalu dlahandlu.pl od początku roku zamknięto już 17 sklepów Marcpol.

 

 

  • dromader 2016-06-05 17:12:02

    Prawa rynku konca lat 80 wtedy na tym to polegalo - masz frajera to go dus jak sie zesra to go pusc - i mikus na tym patencie jechal z kontrachentami az fart sie skonczyl teraz zostalo tylko to co pokitrane w rajach podatkowych Beknie mareczek za wszystko nie ma cudow albo go wczesniej za te dlugi odpala

  • adam 2016-05-27 23:55:38

    ciekawe jakie konsekwencje poniesie były Zarząd za to że położyli firmę swoimi chorymi pomysłami i otwieraniem kolejnych sklepów w szczerych polach. ?

  • kot 2016-05-25 10:54:30

    Burak zawsze zostanie burakiem i ta jego zonka ktora ludzi za śmieci miała. Kiedyś będę musieli odpokutowac za to....

ZOBACZ WSZYSTKIE (9)WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 16019

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1215516

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA