REKLAMA
REKLAMA

Były szef kuchni hotelu Ritz w Paryżu ambasadorem projektu Intermarche

Autor: dlahandlu.pl 1 marca 2015 21:22

Sieć supermarketów Intermarche rusza z projektem kulinarnym Atelier Intermarché, który chce promować łączenie polskich produktów z przepisami i pomysłami znanymi z kuchni francuskiej. Ambasadorem projektu, a zarazem autorem potraw jest Michel Roth, były szef restauracji hotelu Ritz w Paryżu.

REKLAMA


Projekt Atelier Intermarché to najnowszy projekt Grupy Muszkieterów. Jest odpowiedzią na chęć eksperymentowania i zabawy gotowaniem, które coraz widoczniej ujawniają się w kuchniach polskich domów. Za pośrednictwem strony internetowej atelier.intermarche.pl, Michel Roth, będzie prezentował świeże podejście do kilkudziesięciu polskich dań. Na stronie znajdą się  ireceptury wypróbowane przez mistrza, a także filmy wideo, inspiracje i wskazówki dotyczące etykiety przy stole oraz doboru wina.

Oficjalna inauguracja projektu nastąpiła 27 lutego w hotelu Hilton w Warszawie.

Sieć handlowa Grupy Muszkieterów w Polsce liczy obecnie 217 supermarketów Intermarché i 105 Bricomarché. Muszkieterowie są obecni w 6 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii, Bośni i Hercegowinie oraz Serbii. W 2013 r. obroty Grupy Muszkieterów w Polsce wyniosły 4,89 mld złotych. W tym samym czasie Grupa w całej Europie wygenerowała obroty na poziomie niemal 40 mld euro.

  • znawca 2015-03-02 09:07:56

    a kto w Polsce zna Michela Roth? Kucharz to Okrasa, Pascal, Rączka. Plagiat i to w złym guście

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4341

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA