REKLAMA
REKLAMA

Camaieu w elbląskim CH Ogrody

Autor: dlahandlu.pl 25 stycznia 2012 11:55

Do grona najemców rozbudowywanego CH Ogrody dołączy salon Camaieu. Spółka CBRE Global Investors podpisała z siecią umowę najmu 250 mkw. powierzchni na parterze nowej części obiektu.

REKLAMA

Powierzchnia najmu obiektu po rozbudowie powiększy się ponad dwukrotnie i wyniesie 43 500 mkw. Na dwóch poziomach zostanie zlokalizowanych około 130 sklepów i punktów usługowych.

Wśród nowych najemców „Ogrodów" znajdzie się również supermarket drogeryjny Rossmann (482 mkw. na parterze), dwupoziomowy salon marki H&M (1 600 mkw.). Ofertę funkcji rozrywkowej „Ogrodów" wzbogaci wielosalowe kino, restauracje i kawiarnie. Komercjalizacja nowego projektu jest w bardzo zaawansowanej fazie, trwają rozmowy z kolejnymi potencjalnymi najemcami.

Za rozbudowę i komercjalizację obiektu odpowiedzialna jest firma ACTEEUM Central Europe, która działa na zlecenie dewelopera CH Ogrody - CBRE Global Investors.

Obecne od 2002 roku na elbląskim rynku Centrum Handlowe Ogrody oferuje 17 500 mkw. powierzchni GLA. Mieści się w nim 55 sklepów i punktów usługowych, m.in.: hipermarket Carrefour (10 200 mkw.), Komfort, RTV Euro AGD, Deichmann oraz Reserved. 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA